TVORIVÝ MATERIÁL PRE ŠIKOVNÉ RUKY

Omlouvám se všem, ale zde budu psát svou rodnou řečí, snad to nebude až zase takový problém a všichni pochopíCool.

Francouzské "mušky"

Na výrobu kuliček z drátu byl použitý měděný drát o síle 0,5 mm, ketlovací jehly a zapínání jsou z drátu 0,7 mm. V tomto šperku byly použity velké červené kamínky nepravého minerálu.

 

 

Kytička

Základ kytičky tvoří nerezový drát o síle 0,8 mm, na výplet byl použitý nerezový drát o průměru 0,2 mm a průsvitný rokajl 0,2 mm. Kytička je pověšená na koženém řemínku.

 

 

 

 

Síť na obruči

Základem tohoto šperku je platinová obruč o průměru 15 cm,  síť korálků z 2 mm rokajlu byla vytvořená za pomoci nerezového drátu o síle 0,2 mm technikou šité krajky.

 

 

 

 

Veselé kroužky

Na kroužky o průměru 10 mm v barvě gun metal je navlečený rokajl 0,4 mm. Kroužky jsou pospojované a zavěšené na voskové sňůře 1 mm černé barvy, zapíná se černou karabinou.

 

 

 

Dutinka

Dutinka vyrobená z nerezového drátu o síle 0,2 mm  a 0,4 mm rokajlu, která je navlečená na obruči o průměru 15 cm platinové barvy.

 

 

 

 

 

 

Kopretinková sada

Sada vyrobená z měděného drátu o síle 0,6 mm. Náhrdelník je doplněný o kůži a měděné komponenty - kalota, karabina. Náramek tvoří kopretinka a háčkovaný řetízek z drátu.

 

 

 

Modrá souprava

Jednoduchý náhrdelník z modrých kamínků nepravého minerálu a nerezového drátu o síle 0,2 mm, vytvořeno technikou dutinky. Náramek tvoří dutinka ze stejných korálků a nerezového drátu.

designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 tvorenie.eu | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart